Kentsel Dönüşüm Projeleri

Mekansal Planlama olarak kurulduğu günden bugüne biriktirmiş olduğu kentsel planlama deneyimleriyle birlikte Türkiye’de yoğunluk kazanan kentsel dönüşüm projelerinde başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere yetkilendirilen tüm kuruluşlarla çalışmalarını sürdürmekteyiz.

İZMİR İLİ, ÇİĞLİ İLÇESİ, BALATÇIK MAHALLESİ’NDE YER ALAN YAKLAŞIK 19.3 HA ALANIN “REZERV YAPI ALANI İLE RİSKLİ ALAN İLANI” DOSYASI KAPSAMINDA KAMUYA AİT TAŞINMAZLARIN LİSTESİNİN, VERİ TOPLAMA FORMLARININ, PERFORMANS PUANI FORMLARININ, YAPISAL ANALİZ RAPORLARININ, ÖNERİ İMAR PLANI, FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARININ HAZIRLANMASI İŞİ

PLANLAMA PROJELERİ

Şehir Planlama sektöründe 2014 yılından bu yana biriktirmiş olduğumuz tecrübe ve vizyon değerlerimiz ile planlama yetkisine sahip tüm yetkili kurum ve kuruluşlar ile çalışmış ve sektörde lider konumunu korumak için yüksek deneyim sahibi ekibimizle planlama sektöründe çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İSTANBUL İLİ, KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ, III. DERECE ARKEOLOJİK SİT ALANINI KAPSAYAN RİSKLİ ALANA İLİŞKİN 1/5000 ÖLÇEKLİ KORUMA AMAÇLI NAZIM İMAR PLANI VE 1/1000 ÖLÇEKLİ KORUMA AMAÇLI UYGULAMA İMAR PLANI YAPILMASI İŞİ

BALIKESİR-ALTIEYLÜL
NAZIM İMAR PLANI REVİZYONLARI
GÜMÜŞHANE-ARZULAR KABAKÖY
İMAR PLANI

KENTSEL TASARIM VE MİMARİ PROJELERİ

Çözüm ortaklarımız ile kentler için en doğru çözümü bulmayı amaçlayan firmamız bünyesinde çalışan kentsel tasarım uzmanları ile Türkiye’de kentsel tasarım firmaları içinde önde gelen tasarım ofislerinden biri olarak pek çok şehirde projeler üretmekteyiz.

İSTANBUL İLİ, KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ, KANARYA MAHALLESİ RİSKLİ ALANDA YER ALAN CAMİ PROJESİ

İSTANBUL-EYÜPSULTAN
AVM REZİDANS PROJESİ
HATAY – ANTAKYA
HİZMET BİNASI
İSTANBUL-HALKALI
AVM REZİDANS PROJESİ
NİJERYA-ABUJA
KONUT PROJESİ

HARİTA PROJELERİ

Yersel ve fotogrametrik alanda harita üretimi üzerine teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uzmanlaşmış ekibimiz ile harita sektöründe lider kadro olarak görevimize devam etmekteyiz.

HATAY İLİ, ANTAKYA İLÇESİ,

17000 HA’LIK ALANDA ORTOFOTO HARİTA ÜRETİMİ İŞİ

KAHRAMANMARAŞ-DULKADİROĞLU
ORTOFOTO ÜRETİM İŞİ
ADIYAMAN-GÖLBAŞI
İMAR UYGULAMASI VE UYGULAMA SONRASI GÖRSELLEŞTİRME İŞİ
İZMİR-ÇİĞLİ
ORTOFOTO HARİTA ÜRETİM İŞİ
GİRESUN-MUHTELİF
PAFTALARIN HAZIRLANMASI İŞİ

COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMİ PROJELERİ

Yerel Yönetimlerin harcadığı yerli sermayemizin yurt içinde kalarak akıllı şehir ve kırsal projelerine geçiş sürecinde konumsal veri altyapısını tesis etmekteyiz.Yazılım sistemlerinin günden güne gelişerek ilerlediği, teknoloji çağını yaşadığımız bu günlerde bütün coğrafi bilgi sistemleri temelli yazılım işlerini kendi bünyemizdeki ekiplerce yapmaktayız.

İSTANBUL İLİ AVRUPA YAKASI NUMARATAJ ÇALIŞMASI

Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, 1/5000 Ölçekli Revizyon + İlave Nazım İmar PlanI ve 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı Revizyonlarının Hazırlanması İşi

BALIKESİR-ALTIEYLÜL
NUMARATAJ ÇALIŞMASI
ÇORUM-KÖYDES
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİNİN KURULMASI
BALIKESİR-ALTIEYLÜL
MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİNİN KURULMASI
İSTANBUL İLİ AVRUPA YAKASI
NUMARATAJ ÇALIŞMASI